Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Rovena Stefa - Tundi Vallet

Shko poshtë

Rovena Stefa - Tundi Vallet

Mesazh nga Rina%100 prej Sun Aug 15, 2010 1:03 pm

Teksti i kenges:


ku je sot ku ishe mbreme nuse moj nuse gjani te pruri ne kendin tende ai moj kapetani tani sje me si me pare nuse moj nuse hene tani ke dy baballare amoj dhe dy nena.

tundi tundi vallet sa te tundin malet epo tundi moj tundi vallet sa te tundin malet tundi tundi vallet sa te tundin malet epo tundi moj tundi vallet sa te tundin malet.

o dhender na merr nje valle opo hajde na ndero merre nusen me ngadale hajde moj flutro me ja marre ti pergjigje dhender o dhender o digje moj shamine digje digje flaken ohh.

tundi tundi vallet sa te tundin malet epo tundi moj tundi vallet sa te tundin malet tundi tundi vallet sa te tundin malet epo tundi moj tundi vallet sa te tundin malet.

mbledhu o baba e nene opo hajde ju te paret pastaj dajot edhe hallat edhe xhaxhallaret se qu ndes e mori flake hopo ajde gjith shtepia se u ngriten dor per dore opo miqesia.

tundi tundi vallet sa te tundin malet epo tundi moj tundi vallet sa te tundin malet tundi tundi vallet sa te tundin malet epo tundi moj tundi vallet sa te tundin malet.

tundi tundi vallet sa te tundin malet epo tundi moj tundi vallet sa te tundin malet tundi tundi vallet sa te tundin malet epo tundi moj tundi vallet sa te tundin malet.
avatar
Rina%100
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 68
PIKE : 128
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 15/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi