Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Duhani e demton shume shendetin...

Shko poshtë

Duhani e demton shume shendetin...

Mesazh nga Akili prej Sun Aug 15, 2010 2:15 pm

avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Duhani e demton shume shendetin...

Mesazh nga Akili prej Sun Aug 15, 2010 2:16 pm

videja eshte prodhuar nga japonezi samimy dhe po qarkullon ne shume site interneti te botes.ai ka perdorur nje aspirator, qe fal te cilit thith tymin e cigares dhe e kthen ne gjendje te lengshme.Njehere qe vihet per tu zier perberja e provezes dhe mbas avullimit te lengut,do te shikoni se kush jane mbetjet e saj...

[ mbasi te shikoni kete vidjo si mendoni ju]
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi