Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Lost Planet: Extreme Condition [,Gameplay.. Must See!] pc game

Shko poshtë

Lost Planet: Extreme Condition [,Gameplay.. Must See!] pc game

Mesazh nga *A*A*A*A*A*A*A*A prej Mon Aug 16, 2010 9:15 amA riveting sci-fi action shooter. Set within the merciless frozen tundra of a hostile planet, humans struggle for survival as conflicts arise between man, the surrounding indigenous creatures and the monstrous beings that have invaded. Enormous world maps unfold as players battle the menacing invaders during blistering weather conditions throughout vast snow fields and deserted cities. Fostering a real-time loading system, players can expect a seamless experience that leaves them completely immersed.Minimum requirements

* Processor: 1.5 GHz
* Memory: 512 MB
* Video: 128 MB
* DirectX 9.0c
* GeForce 6600 or greater
* Pixel Shader 3.0Recommended requirements:

* Processor: 2.8 MHz
* Memory: 1 GB
* Video: 256 MB
* Pixel Shader 3.0rapidshare.com LPEC_MegaRu.com_Epidem.ru.part01.rar
rapidshare.com LPEC_MegaRu.com_Epidem.ru.part02.rar
rapidshare.com LPEC_MegaRu.com_Epidem.ru.part03.rar
rapidshare.com LPEC_MegaRu.com_Epidem.ru.part04.rar
rapidshare.com LPEC_MegaRu.com_Epidem.ru.part05.rar
rapidshare.com LPEC_MegaRu.com_Epidem.ru.part06.rar
rapidshare.com LPEC_MegaRu.com_Epidem.ru.part07.rar
rapidshare.com LPEC_MegaRu.com_Epidem.ru.part08.rar
rapidshare.com LPEC_MegaRu.com_Epidem.ru.part09.rar
rapidshare.com LPEC_MegaRu.com_Epidem.ru.part10.rar
rapidshare.com LPEC_MegaRu.com_Epidem.ru.part11.rar
rapidshare.com LPEC_MegaRu.com_Epidem.ru.part12.rar
rapidshare.com LPEC_MegaRu.com_Epidem.ru.part13.rar
rapidshare.com LPEC_MegaRu.com_Epidem.ru.part14.rar
rapidshare.com LPEC_MegaRu.com_Epidem.ru.part15.rar
rapidshare.com LPEC_MegaRu.com_Epidem.ru.part16.rar
rapidshare.com LPEC_MegaRu.com_Epidem.ru.part17.rar
rapidshare.com LPEC_MegaRu.com_Epidem.ru.part18.rar
rapidshare.com LPEC_MegaRu.com_Epidem.ru.part19.rar
rapidshare.com LPEC_MegaRu.com_Epidem.ru.part20.rar
rapidshare.com LPEC_MegaRu.com_Epidem.ru.part21.rar
rapidshare.com LPEC_MegaRu.com_Epidem.ru.part22.rar
rapidshare.com LPEC_MegaRu.com_Epidem.ru.part23.rar
rapidshare.com LPEC_MegaRu.com_Epidem.ru.part24.rar
rapidshare.com LPEC_MegaRu.com_Epidem.ru.part25.rar
rapidshare.com LPEC_MegaRu.com_Epidem.ru.part26.rar
rapidshare.com LPEC_MegaRu.com_Epidem.ru.part27.rar
rapidshare.com LPEC_MegaRu.com_Epidem.ru.part28.rar
rapidshare.com LPEC_MegaRu.com_Epidem.ru.part29.rar
rapidshare.com LPEC_MegaRu.com_Epidem.ru.part30.rar
rapidshare.com LPEC_MegaRu.com_Epidem.ru.part31.rar
rapidshare.com LPEC_MegaRu.com_Epidem.ru.part32.rar
rapidshare.com LPEC_MegaRu.com_Epidem.ru.part33.rar
rapidshare.com LPEC_MegaRu.com_Epidem.ru.part34.rar
rapidshare.com LPEC_MegaRu.com_Epidem.ru.part35.rar
rapidshare.com LPEC_MegaRu.com_Epidem.ru.part36.rar
rapidshare.com LPEC_MegaRu.com_Epidem.ru.part37.rar
rapidshare.com LPEC_MegaRu.com_Epidem.ru.part38.rar
rapidshare.com LPEC_MegaRu.com_Epidem.ru.part39.rar
rapidshare.com LPEC_MegaRu.com_Epidem.ru.part40.rar
rapidshare.com LPEC_MegaRu.com_Epidem.ru.part41.rar
rapidshare.com LPEC_MegaRu.com_Epidem.ru.part42.rar
rapidshare.com LPEC_MegaRu.com_Epidem.ru.part43.rar
rapidshare.com LPEC_MegaRu.com_Epidem.ru.part44.rar
rapidshare.com LPEC_MegaRu.com_Epidem.ru.part45.rar
rapidshare.com LPEC_MegaRu.com_Epidem.ru.part46.rar
rapidshare.com LPEC_MegaRu.com_Epidem.ru.part47.rar
rapidshare.com LPEC_MegaRu.com_Epidem.ru.part48.rar
rapidshare.com LPEC_MegaRu.com_Epidem.ru.part49.rar
rapidshare.com LPEC_MegaRu.com_Epidem.ru.part50.rar
rapidshare.com LPEC_MegaRu.com_Epidem.ru.part51.rar
rapidshare.com LPEC_MegaRu.com_Epidem.ru.part52.rar
rapidshare.com LPEC_MegaRu.com_Epidem.ru.part53.rar
rapidshare.com LPEC_MegaRu.com_Epidem.ru.part54.rar
rapidshare.com LPEC_MegaRu.com_Epidem.ru.part55.rar
rapidshare.com LPEC_MegaRu.com_Epidem.ru.part56.rar
rapidshare.com LPEC_MegaRu.com_Epidem.ru.part57.rar
rapidshare.com LPEC_MegaRu.com_Epidem.ru.part58.rar
rapidshare.com LPEC_MegaRu.com_Epidem.ru.part59.rar
rapidshare.com LPEC_MegaRu.com_Epidem.ru.part60.rar
rapidshare.com LPEC_MegaRu.com_Epidem.ru.part61.rar
rapidshare.com LPEC_MegaRu.com_Epidem.ru.part62.rar
rapidshare.com LPEC_MegaRu.com_Epidem.ru.part63.rar
rapidshare.com LPEC_MegaRu.com_Epidem.ru.part64.rar
rapidshare.com LPEC_MegaRu.com_Epidem.ru.part65.rar
rapidshare.com LPEC_MegaRu.com_Epidem.ru.part66.rar
rapidshare.com LPEC_MegaRu.com_Epidem.ru.part67.rar
rapidshare.com LPEC_MegaRu.com_Epidem.ru.part68.rar
rapidshare.com LPEC_MegaRu.com_Epidem.ru.part69.rar
rapidshare.com LPEC_MegaRu.com_Epidem.ru.part70.rar
rapidshare.com LPEC_MegaRu.com_Epidem.ru.part71.rar
rapidshare.com LPEC_MegaRu.com_Epidem.ru.part72.rar
rapidshare.com LPEC_MegaRu.com_Epidem.ru.part73.rar
rapidshare.com LPEC_MegaRu.com_Epidem.ru.part74.rar
rapidshare.com LPEC_MegaRu.com_Epidem.ru.part75.rar

avatar
*A*A*A*A*A*A*A*A
Antar
Antar

Numri i postimeve : 17
PIKE : 33
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi