Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ami dhe Ermali martohen ne 10 shtator

Shko poshtë

Ami dhe Ermali martohen ne 10 shtator

Mesazh nga Ti-n-a prej Tue Aug 17, 2010 10:10 amKanë menduar që të bëjnë një dasmë në fillim të vjeshtës, çifti i njohur Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi. Ata kanë marrë përsipër të organizojnë ceremoninë e dasmës së Xhemi Shehut më 3 shtator, dhe një javë pas saj do t’i mbledhin miqtë, në dasmën e tyre që do të jetë po ashtu tradicionale. Moderatorja e spektaklit të humorit « Portokalli » realizoi para disa muajsh një set të veçantë fotografish në Venecia, me qëllimin për t’i promovuar me sharmin e saj linjën e re të fustaneve të nusërisë, që gjenden në agjencinë e saj. Edhe pse e ka provuar fustanin e nusërisë dhe nuk ka asnjë kuriozitet më për të, Ami dhe Ermali ndoshta kanë menduar për një ceremoni ndryshe për veten e tyre. Gjithçka e kanë planifikuar si një shfaqje me skenar, ashtu siç janë shprehur gjithmonë në intervistat e tyre, ndërsa tashmë kanë vendosur që dasmën do ta organizojnë në shtator. Ende nuk është bërë publike data fikse, por miqve të tyre më të afërt do t’u shkojë ftesa me e veçantë që kanë parë ndonjëherë. Ata çdo detaj do përpiqen ta mbajnë të fshehtë deri në momentin e ceremonisë. Do të konsiderohet një natë speciale edhe për të dhënë shembull dhe për të promovuar në mënyrën më të mirë biznesin e tyre. Ata kanë mëse një vit që bashkëjetojnë në apartamentin e tyre pranë rrugës « 21 Dhjetori ». Biznesi është një nga angazhimet e tyre kryesore ku kalojnë dhe kohë bashkë pasi me largimin e Ermalit nga “Portokalli”, spektakli ku u njohën dhe u lidhën, punët e tyre artistike ishin larg.
avatar
Ti-n-a
Homie
Homie

Numri i postimeve : 373
PIKE : 449
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 07/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ami dhe Ermali martohen ne 10 shtator

Mesazh nga <<<Mēľāqĵāāā>>> prej Tue Aug 17, 2010 2:20 pm

flm per postim
avatar
<<<Mēľāqĵāāā>>>
Homie
Homie

Numri i postimeve : 310
PIKE : 379
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 03/08/2010
Mosha : 26
Vendbanimi : и'вυzzє t'Kosovess-IstoG

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi