Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Mel Gibson aksidentohet

Shko poshtë

Mel Gibson aksidentohet

Mesazh nga Linddt prej Thu Aug 19, 2010 10:20 amMel Gibson nuk po kalon aspak një moment të lehtë. Aktori amerikan që para pak javësh ndodhej në qëndër të një konflikti me ish bashkëshorten që e akuzonte për dhunë, u përfshi në një aksident automobilistik.

Ai ka shkatërruar makinën Maserati 2008 pasi u përplas në një rrugë në Los Angeles. Për fat të mirë, aktori dhe regjisori i njohur nuk ka marrë plagë të rënda.

Aksidenti ndodhi në “Malibu Canyon Road”, ndërsa policia po punon për të zbardhur shkaqet e këtij aksidenti. Gibson ka tregua se është i gatshëm të bashkëpunojë me forcat e rendit.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi