Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Gona dhe Hasna, dy kolege që duhemi si motra

Shko poshtë

Gona dhe Hasna, dy kolege që duhemi si motra

Mesazh nga Arjana prej Fri Aug 20, 2010 5:32 pmDy bukuroshet që përfaqësuan vjet në “Miss Universe”, Shqipërinë etnike, duket se nuk janë vetëm dy kolege të mira me njëra-tjetrën, por edhe dy motra shumë të mira për njëra-tjetrën.

Ndonëse jo të një gjaku, Marigona Dragusha dhe Hasna Xhukiçi, janë bërë për njëra-tjetrën motra. Fakti që i përkasin të njëjtës etni, i ka lidhur edhe më shumë 2 bukuroshet shqiptare.

Pas pjesëmarrjes në “Miss Unieverse”, të dyja vajzat kanë nënshkruar kontrata të rëndësishme për industrinë e modës, siç është kontrata me agjensinë “Ford Model”. Hasna dhe Gona, janë duke ngritur çdo ditë e më shumë, përmes bukurisë dhe zgjuarsisë së tyre, emrin e shqiptarëve në botë. (Bluetooth)
avatar
Arjana
Homie
Homie

Numri i postimeve : 233
PIKE : 437
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 12/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi