Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Stresi Feat Young J - Femer Materialiste

Shko poshtë

Stresi Feat Young J - Femer Materialiste

Mesazh nga No.i.d prej Tue Aug 31, 2010 9:03 pm

Teksti i kenges:


Young j.J Beatz ProdIt's a Stresi 2010Young j I say heyy ho its not all about the money,how do you feel when you all around me,,hey hoim not a sucka for love you just remember girl you love with a thugStresi Cohem n'pik t'mengjesit me dal pri shpis se nuk kom qare,i thom femres qe kom afer paguj se sot skom pare,ja nis meno thot me vete stresi shum paska ra,harro milionat qe kom pas mvjen keq po tash nuk kom ma,a mos harrove pushimet verore tana i ki pas free,e une mos me ta prish per ty hina nkredi,injoranca arroganca me kan mashkull i par,hiqet demek ka ra ndashni se virgjerin ja kom marr.Young j I say heyy ho its not all about the money,how do you feel when you all around me,,hey hoim not a sucka for love you just remember girl you love with a thugStresi.Jom tip i kerkum per femna n'gazeta n'revista kudo mpelqejn se nstyle un perdori fjalt e pista,o missa besomni qe strsi nuk ka jet pa ju,gjith shendeti m'ka shku posht kshuqe ju skeni pa mu,se ne cdo cep te shqipnis pa dal n'treg un u bona hit,tjert i lash permprapa shit.jo nuk muj ma me prit,futna n'club i veshun cool,gocat bojn &quotWEE STRESI&quote kapi mikrofonin dj play der n'pik t'mengjesitYoung j I say heyy ho its not all about the money,how do you feel when you all around me,,hey hoim not a sucka for love you just remember girl you love with a thugStresiUn di qe muzika jon ty shum po t'pelqen leji llafet leji shoqet bazohu pak vetem n'refren,ti je femer matrealiste ski pse e mohon sillesh anena knena por vec per lekun menonYoung j I say heyy ho its not all about the money,how do you feel when you all around me,,hey hoim not a sucka for love you just remember girl you love with a thug.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi