Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Noizy fillon të mbajë premtimin - 30 këngë për një muaj

Shko poshtë

Noizy fillon të mbajë premtimin - 30 këngë për një muaj

Mesazh nga Binni prej Fri Sep 03, 2010 6:51 pm

Reperi i popullarizuar Noizy ka premtuar se do të realizojë nga një këngë çdo ditë gjatë muajit shtator, dhe kështu edhe ka ndodhur në dy ditët e para të muajit.
Këngëtari kohëve të fundit ka realizuar këngë që janë pritur shumë mirë nga publiku. Ai ka bërë për vete shumë fansa me muzikën e tij dhe për t’i falënderuar ata për mbështetjen e dhëne, ai ka vendosur që tu bëjë befasi gjatë muajit shtator.
Në një intervistë të tij ai ka treguar, se po punon për publikimin e disa këngëve të reja. Me saktësisht, 30 këngë.
”Kam përfunduar shumë këngë dhe në muajin shtator do të publikoj çdo ditë një këngë të re falas në Youtube, që do të thotë 30 këngë për 30 ditë”, ka treguar Noizy.
Duke shfletuar YouTube duken dy publikime të Noizy në dy ditët e para të muajit dhe që të dyja realizime të përbashkëta me Varrosi-n. Kënga e parë e publikuar në ditën e parë të muajit shtator titullohet “Femër çdo shtet” ndërsa tjetra e publikuar në ditën e dytë mban emrin “Can't Do Shit”.
Të presim e të shohim nëse ky rritëm do të vazhdojë edhe në ditët tjera të muajit!
avatar
Binni
Antar
Antar

Numri i postimeve : 18
PIKE : 32
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 02/09/2010
Mosha : 32
Vendbanimi : Peje

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi