Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Maksi Feat Kosovare Haxha - Te Kam Kerkuar

Shko poshtë

Maksi Feat Kosovare Haxha - Te Kam Kerkuar

Mesazh nga Linddt prej Fri Sep 10, 2010 6:50 pm

Teksti i kenges:


oou oou ooo
na na na na na oo
na na na na naa na na na nonooo
TE KAM KERKUAR
.
Kosovare Haxha :
prap po ta them un pLOteshiishT
te kkam kerkuuar seriozishT
Tash qe ty me s'Te kkam
ppRapp e wetmme jjam
.
Maksi Beats :
prap po ta them un pLOteshiishT
te kkam kerkuuar seriozishT
Tash qe ty me s'Te kkam
ppRapp i wetem jjam
.
Kosovare Haxha :
pse u nddam dooT
pa asnje ffjaL
un keeT asnjeher
se kupTOjj
pse me Leen tanii ne wetmii
shprehu Liir dua ta Dii
.
Makksi Beats :
i harrOwee puthjjeT e miia
ti se ddiin se q'ishTe dashuriia
u derdheen Lootet qe kisha un peer TYYYY
un pse KOT ishTe peer ne te dyy
.
Kosovare Haxha :
prap po ta them un pLOteshiishT
te kkam kerkuuar seriozishT
Tash qe ty me s'Te kkam
ppRapp e wetmme jjam
.
Maksi Beats :
prap po ta them un pLOteshiishT
te kkam kerkuuar seriozishT
Tash qe ty me s'Te kkam
ppRapp i wetem jjam
.
Kosovare Haxha :
te mbajj ne zemren tiime
asnjeHeer s'mund t'Harroj
shpirTii im dua tet kam
intiime 'weTTem ty te dashuroojj
.
Maksi Beats :
seshT e LehT aspak per muua
t'me ndaLoojjn attë qe un e dduA
ejja ti mi fshii Lotet
e fooLi zemres qe te dO
ffaLjja ktiijj djaLi dashurin
mos e shKattrrO no no noooo
.
Kosovare Haxha :
prap po ta them un pLOteshiishT
te kkam kerkuuar seriozishT
Tash qe ty me s'Te kkam
ppRapp e wetmme jjam
.
Maksi Beats :
prap po ta them un pLOteshiishT
te kkam kerkuuar seriozishT
Tash qe ty me s'Te kkam
ppRapp i wetem jjam
.
Kosovare Haxha :
prap po ta them un pLOteshiishT
te kkam kerkuuar seriozishT
Tash qe ty me s'Te kkam
ppRapp e wetmme jjam
.
Maksi Beats :
prap po ta them un pLOteshiishT
te kkam kerkuuar seriozishT
Tash qe ty me s'Te kkam
ppRapp i wetem jjam
.
Kosovare Haxha :
dduA te t'Kem dhe 1Her ty pran
tet Puuthi' TeeT Ledhatoojj
duuA te shtrengooj
je nje ne nje miiLiioon
doo te duua Pergjithmoon
pa ty do t'Qmendemm
.
Maksi Beats :
tash haPe zemmren Tiiii
Kosovare Happe
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi