Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

U martuan Teuta dhe Blero

Shko poshtë

U martuan Teuta dhe Blero

Mesazh nga Linddt prej Mon Sep 13, 2010 7:26 pmAktorja Teuta Krasniqi dhe këngëtari Blero Muharemi janë kurorëzuar mbrëmë (e diel, 12 shtator) në një restorant në periferi të Prishtinës.

Në dasmën e çiftit kanë qenë të pranishëm rreth 300 mysafirë, ndërsa për argëtimin e tyre është përkujdesur grupi “Latino Band” dhe këngëtari i njohur Labinot Tahiri.

Çifti është në lidhje disavjeçare dhe kanë një vajzë.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi