Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Altuna Sejdiu efiksuar pas veshjeve firmato

Shko poshtë

Altuna Sejdiu efiksuar pas veshjeve firmato

Mesazh nga Linddt prej Wed Sep 15, 2010 4:54 pmTuna është e fiksuar pas veshjeve firmato, aksesorëve, sidomos çantave dhe syzeve, përpiqet gjithmonë të nxjerrë në pah atë çka fsheh realisht brenda saj.

Të vishesh bukur nuk është vetëm një mënyrë që tregon shijen e hollë të personit, por edhe një mënyrë që reflekton qartazi gjendjen shpirtërore të njeriut.

Me këtë parim duket se ecën në jetë Altuna Sejdiu, e cila sapo del nga shtëpia, qoftë për ndonjë koncert apo për impenjimet e zakonshme, përpiqet maksimalisht t’i kushtojë vëmendjen pamjes së jashtme.

E fiksuar pas veshjeve firmato, aksesorëve, sidomos çantave dhe syzeve, ajo përpiqet gjithmonë të nxjerrë në pah atë çka fsheh realisht brenda saj.

Po, kur është kualiteti në pyetje. Më pëlqejnë “Disquared”, “D&G” dhe “Gucci” ka thënë Tuna në një intervistë.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi