Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Altuna Sejdiu, foto te reja e seksi

Shko poshtë

Altuna Sejdiu, foto te reja e seksi

Mesazh nga viola prej Mon Jan 03, 2011 12:41 pmTuna gjithmonë ndryshe në skenë. Joshëse edhe pse servir performancën e një
vajze të fortë.Altuna Sejdiu, 25vjecare nga Shkupi, që njihet në
Shqipëri njësoj si në Maqedoni e Kosovë me emrin Tuna, ka krijuar
imazhin skenik të vajzës çapkëne.Tuna ka arritur të bindë edhe ata që e
dëgjojnë dhe e pëlqejnë… Ekstravagante në skenë? Po . Padyshim- thotë
Tuna.Skena kërkon ekstravagancë. Veshja e përditshme nuk ndryshon shumë
nga pasioni që ajo ka për veshjet sportive.I dua veshjet, që më bëjmë të
ndihem rehat dhe që nuk më shkaktojnë siklet si në jetën e përditshme,
pse jo dhe në skenë”, thotë Tuna.
avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi