Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Altuna Sejdiu publikon fotot ‘hot’

Shko poshtë

Altuna Sejdiu publikon fotot ‘hot’

Mesazh nga Linddt prej Thu Jun 30, 2011 7:15 pmTuna e cila ka vetëm pak javë që i ka dhënë fund martesës së nisur në prill të vitit të shkuar me Rilind Rekën, ka publikuar së fundmi disa foto shumë ‘hot’.

Siç edhe ju mund ta shihni, Tuna shfaqet superseksi në këtë foto.

Tuna ka realizuar edhe disa foto të cilat janë pjesë e një sesioni fotografik që ajo ka realizuar me fotografin e famshëm shqiptar, Fadil Berisha në jug të Shqipërisë, më saktë në Vlorë.

avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi