Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Edita - profesion të dytë gazetarinë

Shko poshtë

Edita - profesion të dytë gazetarinë

Mesazh nga viola prej Sat Nov 13, 2010 9:05 amNëse Edita Sopjani nuk do të kishte zgjedhur muzikën si profesion, atëherë ajo do të bëhej koreografe apo gazetare.“Nëse
nuk do ta kisha zgjedhur muzikën si profesionin timin, kam menduar që
zgjedhja ime do të ishte të bëhem një koreografe shumë e mirë, po edhe
një gazetare pse jo, meqë po e studioj tashmë këtë lami”, është shprehur
Edita për Telegrafi.com.Javë

më parë Edita ka realizuar këngën “Stilin” në bashkëpunim me “Aga
Sound”, dhe është ndarë shumë e kënaqur nga ky realizim.“Kënga është
realizuar para pak jave nga Çekiç Blero dhe F-kay në studion Str8t Dope
Entertaimant. Kënga është pëlqyer shumë nga audienca, e them këtë sepse
kemi marrë shumë komente të mira në lidhje me këngën dhe klipin dhe kjo
në një farë mënyre e karakterizon punën tonë. Unë personalisht brenda
kësaj kohe që ka dal kënga dhe klipi kam pa që është transmetuar shpesh
dhe jam e kënaqur”, ka thënë Edita. /Telegrafi/
avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi