Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Rozi skena hot gjatë turneut në Amerikë

Shko poshtë

Rozi skena hot gjatë turneut në Amerikë

Mesazh nga Linddt prej Mon Nov 15, 2010 8:50 pmRozana Radi, këngëtarja e njohur e skenës shqiptare, ka qenë për një udhëtim-maratonë në Shtetet e Bashkuara, ku objektivi kryesor ishin koncertet në të cilat ishte e ftuar.

New York, Chikago, Detroit… dhe Rozi sigurisht krahas punës nuk ka lënë pa vizituar dhe vendet më të spikatura të kontinentit tjetër.

Në faqen e saj të facebookut, shkruan me shumë humor për vizitën që kishte bërë te statuja e lirisë; sot po vizitoja statujën e lirisë…u desh të merrja një anije për të shkuar deri atje dhe disa kate për tu ngjitur deri te kurora….po Skënderbeun pse se bëjmë dhe ne me bileta s’e kuptoj…

Rozanës nuk i kanë munguar takimet me fansat, madje dhe me të njohurit e kushërinjtë që i ka takuar gjatë udhëtimit në Amerikë. E Rozi nuk ndryshon asnjëherë. Në këtë foto të çmendur, Rozi është duke i lëpirë veshin një djali, që duke zhbiriluar edhe më shumë, mësuam se është një i njohur i saj.

Nuk kanë munguar edhe netët ku ajo ka qenë super tapë, e mbase kjo foto është marrë pikërisht në një prej këtyre. Djali e ka emrin Gejsi, madje për takimin me të i ka treguar në e-maile edhe të motrës.

Gjithsesi eksperienca e saj në SHBA, me çfarë shkruan vetë këngëtarja, ka qenë e paparë, por sërish mendjen e ka pasur te Kënga Magjike, ku ajo dhe fansat e saj e quajnë pretendenten kryesore, shkruan Bluetooth.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi