Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Fjali interesante!

Shko poshtë

Fjali interesante!

Mesazh nga No.i.d prej Mon Jun 28, 2010 4:22 pm

- Kur u ktheva n`Kosovë, e kuptova që nostalgjia ishte zgjedhja ma e mirë.

- Ma kanë instalu kablloviken te shpia, po nuk po ma rrok programin e qeveris.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fjali interesante!

Mesazh nga No.i.d prej Mon Jun 28, 2010 4:22 pm

- E kisha nis edhe unë naj biznis, po mu m`kapin menjiher.
- ZOTI I RUAN SHQIPTARET - por për experimente.

- NJERZ, BLENI TOKË, SE NUK PRODHOHET MO!
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fjali interesante!

Mesazh nga No.i.d prej Mon Jun 28, 2010 4:22 pm

- I kam gati 40 vjet, dhe s`kam femen. Nuk po më len gruja!

- Zemrën e kam n`Kosovë, kryt e kam qu n`vend ma të sigurt.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fjali interesante!

Mesazh nga No.i.d prej Mon Jun 28, 2010 4:23 pm

- Nëse doni me lonë femnen, lejeni te unë.

- Shumë femra po kanë qejf, me flejt me mu, po mu s`po m`merr gjumi!

- Spo di, çka je ka përdor për me qen kaq gllup, por e di, që po funksionon super.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fjali interesante!

Mesazh nga No.i.d prej Mon Jun 28, 2010 4:23 pm

Nëse jeni krejt ditën aktiv si bleta, punoni si kali, e në mramje jeni lodhshëm si qeni. Konsultohuni me veterinarin, ekziston mundësia që jeni magar.

- Unë s`po tutna me fluturu me aeroplan, po tutna me u rrxu.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fjali interesante!

Mesazh nga No.i.d prej Mon Jun 28, 2010 4:23 pm

- Populli me tri fe, shumë letë e gjen edhe najë Zot

- Virgjine nuk bohesh, po mbetesh
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fjali interesante!

Mesazh nga No.i.d prej Mon Jun 28, 2010 4:24 pm

- N`shoqni hina i mençëm, por dola gllup.

- Edhe unë kam qen n`mal -- me pre dru.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fjali interesante!

Mesazh nga No.i.d prej Mon Jun 28, 2010 4:24 pm

--Fallcat nuk kanë faj, origjinali ja ka nis i pari.

- Edhe Llesi u kthy te shtëpia – e ti, çka po pret?

- Kurrë nuk i kam njek femrat. Unë i pritsha me kalu.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fjali interesante!

Mesazh nga No.i.d prej Mon Jun 28, 2010 4:24 pm

I ndërrova 4 shtete, pa livrit prej Prishtines.

Banesa ime e ka izolimin - por ne shitore.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fjali interesante!

Mesazh nga No.i.d prej Mon Jun 28, 2010 4:25 pm

Ju tregojsha, qe kjo nuk ka me na qu kërrka. Qe tash, erdhëm!

Mos e kqyrni televizionin, po kqyrni femit.

Nuk ka mbet as një lidhje, krejt o palidhje.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fjali interesante!

Mesazh nga No.i.d prej Mon Jun 28, 2010 4:25 pm

Krejt po e këqyrin bothen e vet, unë temën nuk po muj me e pa.

Po qvar "momenti" historik, po këtu kaluan deceniet.

Te na, nuk oshtë e ndotur rrethina ku jetojmë - po qendra.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fjali interesante!

Mesazh nga No.i.d prej Mon Jun 28, 2010 4:25 pm

Prej femrave nuk duhet me lyp shumë. Duhet me lyp shpesh.

Nuk po pi me t`harru, po me t`pa dy fish.

Pse po hani mut, kur bureki 50 cent?
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fjali interesante!

Mesazh nga No.i.d prej Mon Jun 28, 2010 4:25 pm

Fukaraja ka me shkatru ket shtet. Krejt paret po i japin per ushqim.

Perpara kan qen mi te bardh, tash janë Kosovaret e zi.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fjali interesante!

Mesazh nga No.i.d prej Mon Jun 28, 2010 4:26 pm

Qysh Serbet pakic ne Kosove, kur ka më shumë se ushtare te KFOR-it.

Jeta në Kosovë, ka mbet vetëm si emision në RTK.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fjali interesante!

Mesazh nga No.i.d prej Mon Jun 28, 2010 4:26 pm

Ne planin e Ahtisarit, si ne bastoret e Kosoves, fitimi është i limituar.

Në ambasadat ne Kosove nuk mirren vetëm vizat, po edhe vendimet
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fjali interesante!

Mesazh nga No.i.d prej Mon Jun 28, 2010 4:26 pm

Pronari i kompanis është shume njeri i mire dhe modest. Sukseset e kompanise kurrë nuk i shkruan n`libra.

I kam tre pasosha, e nuk po muj me shku krkah.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fjali interesante!

Mesazh nga No.i.d prej Mon Jun 28, 2010 4:26 pm

Krejt jeta u bo, pune - shpi, pune shpi, e une as pune as shpi nuk kam.

Kerin dhe banesen i bone letë, nese e merr vizen.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fjali interesante!

Mesazh nga No.i.d prej Mon Jun 28, 2010 4:27 pm

Na nuk e kena porosit at vrasje, garant na kan qaros ata ne shank.

Doktorat ne neuropsihijatri punojin per rrog, per cilen as nji pacijent nuk kish punu.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fjali interesante!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi