Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Join the forum, it's quick and easy

Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.
Deqani-ks
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tmerr - Gatuan me patate , mishin e nje vajze te vogel...

Shko poshtë

Tmerr - Gatuan me patate , mishin e nje vajze te vogel...   Empty Tmerr - Gatuan me patate , mishin e nje vajze te vogel...

Mesazh nga Linddt Tue Jun 29, 2010 9:52 am

Shok dhe tmerr ka sjellë lajmi se dy burra gatuan në tenxhere mishin e një vajze të vogël 16 vjeç!
Ky akt i tmerrshëm ndodhi në Rusi. Gjyqi i dy burrave që therën dhe hëngrën mishin e 16 vjeçares u shty pasi gjykatësi nuk mumdi të dëgjojë të gjithë ngjarjen e vrasjes.
Dy vrasësit, Maksim Golovacik dhe Juri Mazhnov,u dënuan nga 20 vjet burg për vrasjen e 16 vjeçares Karina Barducian,trupin e të cilës e bënë pjesë - pjesë,e poqën mishin në furrë dhe gatuan me patate!.
Linddt
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tmerr - Gatuan me patate , mishin e nje vajze te vogel...   Empty Re: Tmerr - Gatuan me patate , mishin e nje vajze te vogel...

Mesazh nga Linddt Tue Jun 29, 2010 9:53 am

Tmerr - Gatuan me patate , mishin e nje vajze te vogel...   I14412_KARINA2629368
Linddt
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tmerr - Gatuan me patate , mishin e nje vajze te vogel...   Empty Re: Tmerr - Gatuan me patate , mishin e nje vajze te vogel...

Mesazh nga Linddt Tue Jun 29, 2010 9:53 am

Ngjarja filloi në muajin Janar të vitit 2009 tha shoqja e ngushtë e viktimës,Ekaterina Zinojeva.Dy vajzat kishin shkuar në një festë dhe atje gjendej edhe Maksimi me Jurin."Karina ishte e dashuruar me Maksimin,të njëjtat ndjenja shprehte edhe ai.Pas festës unë shkova për të fjetur ndërsa Maksimi me Karinën shkuan në banjë.Më flihej shumë.Dëgjoja nga banja shumë të bërtitura të lehta dhe zhurmë nga uji ,mirpo nuk u shqetësova.Mendova gjëra të tjera dhe kështu që fjeta"tha Ekatrina në gjyq

"Në mëngjes u ngrita dhe u nisa për në banjë mirpo Juri më ndaloi dhe më tha që të kthehesha në krevat.Në mbrëmje ata thanë me shaka se do mundeshin ta vrisnin Karinën ,mirpo nuk i besova.Unë ika në punë dhe ata më thanë se Karina ishte çuar shumë shpejt dhe kishte ikur.Ditën tjetër shkova sërish tek Juri dhe u ulëm për të ngrënë.Kemi mish me patate ,më tha Juri,mirpo nuk mundesha të fantazoja i kujt ishte mishi.E mendoj tani dhe më vjen të çmendem.Nuk mundem akoma ta besoj"tha duke qarë vajza e vogël.

Dy burrat hodhën në plehrat pjesën tjetër të trupit të Karinës.

Të dy pranuan aktin e tmerrshëm dhe thanë se ishin të dehur dhe të uritur.

P.s : - Lirenti.com
Linddt
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tmerr - Gatuan me patate , mishin e nje vajze te vogel...   Empty Re: Tmerr - Gatuan me patate , mishin e nje vajze te vogel...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi