Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Kujtesa, studimet dhe teorite mbi te

Shko poshtë

Kujtesa, studimet dhe teorite mbi te

Mesazh nga No.i.d prej Wed Jun 30, 2010 10:00 am

Kujtesa eshte studiuar nga rryma te ndryshme studjuesish dhe teorite e ngritura mbi te variojne duke filluar nga ato qe e konsiderojne kujtesen si nje strukture me depozita afatshkurtra dhe afatgjata te informacionit per te arritur tek ato qe e cilesojne aftesine e te mbajturit mend si rezultat i procesimit te informacionit ne menyra te ndryshme. Kush ka te dhena mbi me kete teme mund ti postoje pasi me te vertete eshte teper interesante.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi