Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Gruaja me e martuar ne bote....

Shko poshtë

Gruaja me e martuar ne bote....

Mesazh nga Linddt prej Fri Jul 02, 2010 10:18 pm

Një grua amerikane me 23 ish-bashkeshorte eshte njohur si gruaja me e martuar ne te tere boten.... i gezuar i gezuar i gezuar
linda woolf 68-vjecare,e cila esht martuar per here te pare ne moshen 16-vjecare,pranon se ishte e varur nga romanca.
Martesa me e gjate e nenes se shtat femijve ka zgjatur 7 vjet ,ndersa martesa me e shkurter vetem 36 ore....
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi