Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Vozitësit e BMW-vë, janë më të rrezikshëm në komunikacion

Shko poshtë

Vozitësit e BMW-vë, janë më të rrezikshëm në komunikacion

Mesazh nga Linddt prej Fri Jul 02, 2010 10:41 pm

Vozitësit e BMW-ve janë më të rrezikshëm në rrugë, sipas një sondazhi të realizuar nga 21 000 vozitës.
Vozitësit e BMW-vë, janë më të rrezikshëm në rrugë. Vozitësit e BMW-ve janë më të rrezikshëm në rrugë, sipas një sondazhi të realizuar nga 21 000 vozitës.

Ato janë të ndjekur më pas nga vozitësit e makinave luksoze si Subaru, Mercedes, Land Rover dhe Porsche. Sondazhi zbuloj edhe atë se të moshuarit janë

rreziku më i madh në komunikacion. Djemtë e garave me makina janë të dytët në listë, të ndjekur nga taksitë dhe vozitësit e autobusëve. Studimi i revistës

‘’AUTO TRADER’’ vë në pah edhe atë se dita e diell është dita më e keqe për vozitje. Gratë janë shpallur si e keqja më e madhe që mund t’i ndodhte një rruge!
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi