Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Si jeni sot...?

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtë

Re: Si jeni sot...?

Mesazh nga No.i.d prej Tue Jul 20, 2010 5:29 pm

si jeni sot antar te nderuar bestfriends
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si jeni sot...?

Mesazh nga Arjana prej Tue Jul 20, 2010 5:34 pm

No.i.d shkruajti:si jeni sot antar te nderuar bestfriends

Mir no.i.d ti si je sot
avatar
Arjana
Homie
Homie

Numri i postimeve : 233
PIKE : 437
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 12/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si jeni sot...?

Mesazh nga 1besa prej Wed Jul 21, 2010 2:39 pm

mir flm ju si jeni sot antar te deqanit
avatar
1besa
Antar
Antar

Numri i postimeve : 1
PIKE : 1
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 21/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si jeni sot...?

Mesazh nga Valbonja prej Thu Jul 22, 2010 5:19 pm

mir flm
avatar
Valbonja
Antar
Antar

Numri i postimeve : 13
PIKE : 13
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 22/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si jeni sot...?

Mesazh nga Arjana prej Sat Jul 24, 2010 6:50 pm

mir po siq po e shoh krejt antaret kan shku per pushime
avatar
Arjana
Homie
Homie

Numri i postimeve : 233
PIKE : 437
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 12/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si jeni sot...?

Mesazh nga lenti prej Sat Jul 24, 2010 6:52 pm

jo bre krejt skan shku
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si jeni sot...?

Mesazh nga Linddt prej Sat Jul 24, 2010 6:57 pm

hala do jon gjall 61998
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si jeni sot...?

Mesazh nga lenti prej Sat Jul 24, 2010 9:55 pm

qka po boni o njerz
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si jeni sot...?

Mesazh nga Luani-N prej Sun Jul 25, 2010 9:12 am

qe walla po knaqna ne forum
avatar
Luani-N
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 188
PIKE : 225
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 04/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si jeni sot...?

Mesazh nga lenti prej Sun Jul 25, 2010 6:47 pm

qka boni o forum
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si jeni sot...?

Mesazh nga lenti prej Mon Jul 26, 2010 11:03 pm

do dizajne spo di ku mi lan

avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si jeni sot...?

Mesazh nga Linddt prej Tue Jul 27, 2010 11:34 pm

lenti shkruajti:do dizajne spo di ku mi lanflm shum lenti per kto dizajne
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si jeni sot...?

Mesazh nga lola.-.dija prej Thu Jul 29, 2010 3:25 pm

sot jom tuj nejt qitu ton diten ne net hahaha u knaqa tuj lexu sene new ne forumm

lola.-.dija
Antar
Antar

Numri i postimeve : 8
PIKE : 13
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 29/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si jeni sot...?

Mesazh nga lenti prej Thu Jul 29, 2010 5:40 pm

klm ktu se ska ne ket forum
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si jeni sot...?

Mesazh nga Marigona-sweet prej Fri Jul 30, 2010 11:26 pm

qka ska ktu bre ne ket forum...
avatar
Marigona-sweet
Antar
Antar

Numri i postimeve : 11
PIKE : 12
Popullariteti Popullariteti : 1
Data e regjistrimit : 30/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si jeni sot...?

Mesazh nga <<<Mēľāqĵāāā>>> prej Tue Aug 03, 2010 10:16 am

Mire Jom Po POoStooIiiiii
avatar
<<<Mēľāqĵāāā>>>
Homie
Homie

Numri i postimeve : 310
PIKE : 379
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 03/08/2010
Mosha : 25
Vendbanimi : и'вυzzє t'Kosovess-IstoG

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si jeni sot...?

Mesazh nga lenti prej Tue Aug 03, 2010 11:39 am

mir edhe une si jeni ju
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si jeni sot...?

Mesazh nga <<<Mēľāqĵāāā>>> prej Tue Aug 03, 2010 6:31 pm

Mire Mire Ti si je Familjen si e Ke heheheh ..!
avatar
<<<Mēľāqĵāāā>>>
Homie
Homie

Numri i postimeve : 310
PIKE : 379
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 03/08/2010
Mosha : 25
Vendbanimi : и'вυzzє t'Kosovess-IstoG

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si jeni sot...?

Mesazh nga lenti prej Tue Aug 03, 2010 6:58 pm

ku e gjete bash familjen se
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si jeni sot...?

Mesazh nga <<<Mēľāqĵāāā>>> prej Wed Aug 04, 2010 8:21 am

Prioteti KryesoR FamyLi
avatar
<<<Mēľāqĵāāā>>>
Homie
Homie

Numri i postimeve : 310
PIKE : 379
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 03/08/2010
Mosha : 25
Vendbanimi : и'вυzzє t'Kosovess-IstoG

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si jeni sot...?

Mesazh nga No.i.d prej Wed Aug 04, 2010 9:21 am

si je melaqje ?
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si jeni sot...?

Mesazh nga <<<Mēľāqĵāāā>>> prej Wed Aug 04, 2010 10:34 am

Mire No.i.D Ju Si JeeNii.?!
avatar
<<<Mēľāqĵāāā>>>
Homie
Homie

Numri i postimeve : 310
PIKE : 379
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 03/08/2010
Mosha : 25
Vendbanimi : и'вυzzє t'Kosovess-IstoG

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si jeni sot...?

Mesazh nga lenti prej Wed Aug 04, 2010 10:56 am

mir ju
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si jeni sot...?

Mesazh nga No.i.d prej Wed Aug 04, 2010 2:26 pm

mir melaqe mfal se nuk mujta me ta kthy pergjigjien ma hert

naj sen tre ka ju...?
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si jeni sot...?

Mesazh nga lenti prej Wed Aug 04, 2010 4:10 pm

sen valla edhe tung se tash po shkoj ne pushime klm mir ej

a muni me kry pa mu ne forum
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si jeni sot...?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi