Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Nje kenge ,kur jeni te merzitur.......

Shko poshtë

Nje kenge ,kur jeni te merzitur.......

Mesazh nga Arjana prej Sat Sep 04, 2010 10:13 pm

kur jame e merzitur une kerkoj ndoje muzik,,,
tani per tani jame shumeeeeeeeeeeeeee

avatar
Arjana
Homie
Homie

Numri i postimeve : 233
PIKE : 437
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 12/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje kenge ,kur jeni te merzitur.......

Mesazh nga Linddii prej Sat Sep 04, 2010 10:44 pm

Loyal Man ft WhoRyde & StronGi & Release - Po lypi drit \
avatar
Linddii
Master
Master

Numri i postimeve : 663
PIKE : 811
Popullariteti Popullariteti : 40
Data e regjistrimit : 16/08/2010
Vendbanimi : DeqaN

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje kenge ,kur jeni te merzitur.......

Mesazh nga Arjana prej Sat Sep 04, 2010 11:07 pm

Linddt shkruajti:Loyal Man ft WhoRyde & StronGi & Release - Po lypi drit \

em pelqen kjo keng Very Happy
avatar
Arjana
Homie
Homie

Numri i postimeve : 233
PIKE : 437
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 12/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje kenge ,kur jeni te merzitur.......

Mesazh nga <<<Mēľāqĵāāā>>> prej Mon Sep 06, 2010 7:27 am

avatar
<<<Mēľāqĵāāā>>>
Homie
Homie

Numri i postimeve : 310
PIKE : 379
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 03/08/2010
Mosha : 25
Vendbanimi : и'вυzzє t'Kosovess-IstoG

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje kenge ,kur jeni te merzitur.......

Mesazh nga Linddt prej Thu Sep 09, 2010 6:59 am

avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje kenge ,kur jeni te merzitur.......

Mesazh nga Linddii prej Thu Sep 09, 2010 7:04 am

Maksi ft Kosovare - Te kam kerkuar
avatar
Linddii
Master
Master

Numri i postimeve : 663
PIKE : 811
Popullariteti Popullariteti : 40
Data e regjistrimit : 16/08/2010
Vendbanimi : DeqaN

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje kenge ,kur jeni te merzitur.......

Mesazh nga C.r.b.n prej Sat Sep 11, 2010 12:10 am

Sinan Vllasaliu - Nje arsye 2010
avatar
C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje kenge ,kur jeni te merzitur.......

Mesazh nga Linddii prej Sat Sep 11, 2010 11:05 pm

N.G Feat B-Genius - Me fal nene
avatar
Linddii
Master
Master

Numri i postimeve : 663
PIKE : 811
Popullariteti Popullariteti : 40
Data e regjistrimit : 16/08/2010
Vendbanimi : DeqaN

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje kenge ,kur jeni te merzitur.......

Mesazh nga viola prej Tue Sep 14, 2010 11:59 am

avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje kenge ,kur jeni te merzitur.......

Mesazh nga Linddt prej Wed Sep 15, 2010 5:05 pm

N.G Feat B-Genius - Me fal nene
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje kenge ,kur jeni te merzitur.......

Mesazh nga <<<Mēľāqĵāāā>>> prej Fri Sep 17, 2010 8:54 am

Mentore kurtishi shko shko
avatar
<<<Mēľāqĵāāā>>>
Homie
Homie

Numri i postimeve : 310
PIKE : 379
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 03/08/2010
Mosha : 25
Vendbanimi : и'вυzzє t'Kosovess-IstoG

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje kenge ,kur jeni te merzitur.......

Mesazh nga Luani-N prej Thu Oct 21, 2010 8:18 pm

Mentore kurtishi shko shko
avatar
Luani-N
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 188
PIKE : 225
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 04/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje kenge ,kur jeni te merzitur.......

Mesazh nga Esi prej Sat Aug 20, 2011 12:00 pm

FLora Gashi - Lot e mi
avatar
Esi
Antar
Antar

Numri i postimeve : 37
PIKE : 39
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 20/08/2011
Mosha : 33
Vendbanimi : Në botën time

http://deqani-ks.all-up.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje kenge ,kur jeni te merzitur.......

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi