Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Nora dhe i dashuri, jo vetëm muzikë

Shko poshtë

Nora dhe i dashuri, jo vetëm muzikë

Mesazh nga Linddt prej Sat Jul 10, 2010 11:45 am


Ata vërtet i përkasin botës së muzikës. Ajo këngëtare dhe ai muzikant, por ama dinë të shpalosin edhe vlera të tjera dhe që miqtë thonë se ia dalin shumë mirë dhe madje arrijnë të tërheqin edhe vëmendjen e të tjerëve.
Kështu çifti fundjavat i organizon shumë mirë, madje nuk mungojnë në asnjë festë apo aktivitet ku janë të ftuar, dhe sa herë që ambienti u pëlqen, duan t’ia kalojnë sa më mirë e kërcejnë pafund.
Në këtë foto Nora dhe Roberti janë duke kërcyer një këngë romantike ku të dy e tregojnë dashutinë për njëri-tjetrin, është pikërisht ky momenti ku ata janë fokusuar edhe nga paparacët.


Edituar për herë të fundit nga Deqani Ks në Sun Aug 01, 2010 6:11 pm, edituar 1 herë gjithsej
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nora dhe i dashuri, jo vetëm muzikë

Mesazh nga lenti prej Sun Jul 25, 2010 10:12 pm

por qka
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nora dhe i dashuri, jo vetëm muzikë

Mesazh nga No.i.d prej Mon Jul 26, 2010 11:35 am

qka je ka don me thon me kto fjal ti hawer `por qka`
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nora dhe i dashuri, jo vetëm muzikë

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi