Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Adelina Ismajli ndezë publikun në Zvicër

Shko poshtë

Adelina Ismajli ndezë publikun në Zvicër

Mesazh nga Arjana prej Mon Jul 12, 2010 2:46 pm

Këngëtarja Adelina Ismajli edhe njëherë ka ditur që të ndezë publikun e saj të zjarrtë në Zvicër.
Këngëtarja ka mbajtur një koncert në diskotekën M-Club në Zvicër, përderisa edhe kësaj radhe është paraqitur para publikut e veshur me kilota.
Adelina ka bërë një numër të madh të publikut në mërgatë dhe deri me tani është këngëtarja më e paguar kosovare, pavarësisht konkurrencës së fortë që ka nga këngëtaret e reja.
avatar
Arjana
Homie
Homie

Numri i postimeve : 233
PIKE : 437
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 12/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi