Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Haiti, Pitt dhe Jolie japin 1 milion dollare.

Shko poshtë

Haiti, Pitt dhe Jolie japin 1 milion dollare.

Mesazh nga Arjana prej Mon Jul 12, 2010 2:49 pm


Brad Pitt e Angelina Jolie kane dhuruar 1 milion dollare per “Mjeket pa kufij” per viktimat e Haitit.
“Eshte e tmerrshme te shikosh nje katastrofe te te tilla dimensioneve te godase nje popull qe prej vitesh vuan nga varferia ekstreme, dhuna dhe shkaterrimet”, eshte shprehur Jolie.
“Reagimi i pare eshte thelbesor per te perballuar nevojat imediate te nje numri te papare personash qe kane nevoje per asistence urgjente”, ka shtuar Pitt.
avatar
Arjana
Homie
Homie

Numri i postimeve : 233
PIKE : 437
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 12/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi