Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Cher shet shtëpinë për 8.7 milionë dollarë

Shko poshtë

Cher shet shtëpinë për 8.7 milionë dollarë

Mesazh nga C.r.b.n prej Mon Jul 12, 2010 9:28 pm


Shtëpia e këngëtares amerikane Cher në Hawaii, me pamje nga Oqeani Paqësor, është shitur për 8.7 milionë dollarë.
Kompania e ankandeve për shitjen e pasurive të patundshme “Consierge Auctions” thotë se kjo shtëpi, është një prej pesë shtëpive, të cilat janë shitur për gjithsej 19.4 milionë dollarë.Vlera e shtëpisë së bashku me pasuritë tjera, pronë e së cilës ishte Cher, është vlerësuar nga 8 deri në 12 milionë dollarë.
Shtëpia ka sipërfaqe prej 818 metra katrorë, ka 6 dhoma fjetjeje, së bashku me pishinën dhe terrenin për golf.
Për pronarin e ri të shtëpisë dihet vetëm se është nga Arizona.
avatar
C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi