Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Mihrija po e sfidon veten

Shko poshtë

Mihrija po e sfidon veten

Mesazh nga C.r.b.n prej Mon Jul 12, 2010 9:44 pm

Gradualisht po e sfidon vetveten. Mihrije Braha, këngëtarja që ka mbytur kohën, duke mbetur e re në dukje dhe në shpirt, tashmë ka nisur një shou krejtësisht të sajin, të titulluar “Female”. Duke qenë feminsite, ajo nuk ka dëshirë që të tingëllojë vetëm e tillë, por thjeshtë gjithë grave dhe vajzave të suksesshme, të profesioneve të ndryshme, t’u jepet mundësia të rrëfejnë në ekranin televiziv sukseset, sfidat, dëshirat, pasionet, brengat, vështirësitë e jetës që ato i kanë shoqëruar deri tek suksesi i arritur. Për ccdo të enjte, në orën 20:00 ajo na shfaqet në ekranet televizive, nën logon “Boom TV”, për të cilin është folur mjaft se është i saj dhe i Naim Abazit. Emisionin po e relakson edhe me muzikë, qoftë duke kënduar vetë, apo ndonjë këngëtare e ftuar e saj. “Po mundohem të bëj punën e moderators”, ka thënë ajo, ani pse ka marrë komplimente të shumta nga çdo mysafire e ftuar deri më tani.

avatar
C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi