Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Scarlett nxjerr veten në ankand

Shko poshtë

Scarlett nxjerr veten në ankand

Mesazh nga C.r.b.n prej Mon Jul 12, 2010 9:21 pm


Scarlett Johansson, kërkon të ndihmojë të dëmtuarit e tërmetit në Haiti, ashtu sic kanë bërë gjatë këtyre ditëve shumë aktorë, këngëtare e artistë të mëdhenj në mbarë botën.
Scarlett Johansson ka gjetur një mënyrë më të vecantë për ta bërë këtë.
Aktorija ka nxjerrë veten në ankand! Katër fansa do të kenë shansin të shoqërohen me aktoren pas mbrëmjes hapëse të shfaqjes së saj në “A View From The Bridge” që jepen të dielën Cort Theatre.
Përfitimet nga ankandi do të shkojnë në fondin e veçantë “Oxfam’s Haiti Earthquake Response Fund”.
Johansson po ashtu do të jetë pjesë e iniciativës së George Clooney për të mbledhur para me telefon, që zhvillohet të premten.
avatar
C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi