Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Zanfina xhelozon të dashurin

Shko poshtë

Zanfina xhelozon të dashurin

Mesazh nga Linddt prej Tue Jul 13, 2010 9:29 am

Zanfina Ismajli ka thënë në një intervistë për emisionin “RTK Blue” se nuk shqetësohet fort nga kritikat që vinë nga gazetarët.
Zanfina Ismajli shqetësohet kur kritikat vinë nga profesionistët. Me kritikat e amatorëve nuk merrem fare”, ka thënë ajo në këtë emision televiziv.
Këngëtarja Zanfina Ismajli ka thënë se është shumë xheloze dhe xhelozon shumë në të dashurin e saj.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi