Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Madonna dëshiron një foshnjë tjetër

Shko poshtë

Madonna dëshiron një foshnjë tjetër

Mesazh nga Linddt prej Tue Jul 13, 2010 9:33 am


Ylli i muzikës pop, Madonna, raportohet se dëshiron të ketë edhe një fëmijë tjetër.
51-vjeçarja, e cila tashmë ka katër fëmijë, supozohet se është duke kërkuar një nënë surrogate (nënë që do ta mbajë në barrë fëmijën e saj). Ajo nuk dëshiron të provojë më tej të adoptojë, për të shmangur problemet me të cilat u përball kur adoptoi vajzën Mercy.
“Madonna dëshiron edhe një foshnjë tjetër, andaj ajo do të takohet me ekspertët e fertilizimit për të diskutuar opsionet”, ka thënë burimi./
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi