Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Geti del me nje bionde, por e fsheh ate

Shko poshtë

Geti del me nje bionde, por e fsheh ate

Mesazh nga Linddt prej Tue Jul 13, 2010 9:37 am

Jeta intime e Getoar Selimit është plot të papritura. Dhe ja së fundmi ai shfaqet në krah të një bjondine bukuroshe, të cilën e kanë kapur ethet dhe nuk preferon që të pozojë para aparateve fotografike.
Bjonda misterioze qëndron gjithmonë në krah të Getit, por ja që ka frikë të tregojë fytyrën e vërtetë, ndoshta nga frika se do të zbulohet se është e dashura e re e Getoarit, ndoshta ështe ende e pamësuar me praninë e paparacëve ngado.
Por, ndryshe ndodh me këngëtarin, i cili ndihet më krenar se kurrë, por gjithsesi nuk është aspak posesiv për ta bindur vajzën që e shoqëron për të treguar fytyrën e saj të vërtetë…!
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi