Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Pershendetje nga Geni

Shko poshtë

Pershendetje nga Geni

Mesazh nga geni prej Tue Jul 13, 2010 10:06 am

Pershendetje nga Geni gz shum se munda te jem ne forumin tuaj bounce
avatar
geni
Antar
Antar

Numri i postimeve : 1
PIKE : 3
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 13/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga Geni

Mesazh nga Linddt prej Tue Jul 13, 2010 9:41 pm

Pershendetje Geni mir se vjen ne forumin ton
shpresoj te kalosh qaste te mira nshoqri me ne...
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga Geni

Mesazh nga No.i.d prej Wed Jul 14, 2010 9:21 pm

Mir se vjen Geni...
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga Geni

Mesazh nga Tiffany008 prej Wed Nov 03, 2010 8:39 am

Good forum for us to talk freely, good resource to share with each other...
avatar
Tiffany008
Antar
Antar

Numri i postimeve : 3
PIKE : 3
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 03/11/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga Geni

Mesazh nga Linddt prej Wed Nov 03, 2010 8:17 pm

Welcome to the forum Decan-ks
hopefully you will pass beautiful
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga Geni

Mesazh nga Linddii prej Wed Dec 22, 2010 6:00 pm

Mir se vjen Genny
avatar
Linddii
Master
Master

Numri i postimeve : 663
PIKE : 811
Popullariteti Popullariteti : 40
Data e regjistrimit : 16/08/2010
Vendbanimi : DeqaN

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga Geni

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi