Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Montag planifikon edhe më shumë operacione kirurgjike

Shko poshtë

Montag planifikon edhe më shumë operacione kirurgjike

Mesazh nga Bjondina e deqanit prej Tue Jul 13, 2010 11:08 pm

Heidi Montag ka zbuluar se ajo do të ketë më shumë operacione plastike në të ardhmen.
Ylli i serisë “Hills” shkaktoi kundërthënie më herët gjatë vitit kur iu ishte nënshtruar dhjetë procedurave kozmetike brenda një dite. Megjithatë Montag ka thënë për People se ajo pret të futet nën thika përsëri në të ardhmen.
“Mund të kem edhe më shumë ndërhyrje, eventualisht për të mirëmbajtur format”, ka thënë Montag, e cila e ka quajtur operacionin plastik ‘vendimin më të mirë që ka marrë ndonjëherë’.
Heidi Montag së fundi zbuloi se planifikon të pozojë për Playboy përsëri
avatar
Bjondina e deqanit
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 58
PIKE : 87
Popullariteti Popullariteti : 3
Data e regjistrimit : 13/07/2010
Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi