Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

“Sex and the City” ka ndryshuar qasjen ndaj femrave

Shko poshtë

“Sex and the City” ka ndryshuar qasjen ndaj femrave

Mesazh nga Bjondina e deqanit prej Tue Jul 13, 2010 11:09 pm

Kim Cattrall thotë se “Sex and the City” ka ndikuar pozitivisht në trajtimin më të mirë të femrave jo të reja.
Aktorja 53-vjeçare, e cila pas serive është përfshirë edhe në dy filma që përmbajnë të njëjtin emër, thotë se kjo dramë ka ndryshuar qëndrimin e Hollywoodit ndaj femrave.
Cattrall, e cila luan rolin e Samantha Jones, thotë se edhe pse në dramë paraqitet kinse femrat arrijnë gjithçka që dëshirojnë, megjithatë në jetën reale e ka shumë të vështirë, duke qenë se angazhimi i madh e kufizon atë për të zhvilluar një jetë normale e le më të ketë një lidhje.
“Gjëja më e vështirë për punën time është se unë punoj shumë ditë nga 19 orë. Është vërtet vështirë për të pasur një jetë, e të mos flasim për një lidhje. Por nuk pendohem. Jam e lumtur”, ka shpjeguar aktorja.
avatar
Bjondina e deqanit
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 58
PIKE : 87
Popullariteti Popullariteti : 3
Data e regjistrimit : 13/07/2010
Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi