Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Erla Mëhilli ka ndryshuar stilin e saj

Shko poshtë

Erla Mëhilli ka ndryshuar stilin e saj

Mesazh nga Linddt prej Wed Aug 11, 2010 3:43 pmErla Mëhilli ka ndryshuar shumë stilin e saj fashion. Takat e gjata mbi 15 centimetra, dhe bluzë me mëngë të gjata e pantallona, ashtu sikurse ka urdhëruar vetë kryeministri Sali Berisha.

Tani, jo se Erla nuk i kishte të gjitha këto kur ishte zëdhënëse e PD-së, por në pozicionin e ri, ka marrë një “hir” më shumë.

Në fakt në fakt, ende nuk është zbardhur e vërteta se pse Erla zuri vendin e Juelës, aq më tepër që në te Bluetooth i kemi parë gjithmonë bashkë nëpër festa. Të mos ketë mbetur i kënaqur doktori nga performanca e Juelës?

Sidoqoftë, në foton që ne shohim, Erla përveçse shumë elegante, na shfaqet edhe shumë e menduar, me një njoftim për shtyp të qeverisë që e mban në dorë, dhe që pritet ta lexojë shumë shpejt në konferencën e radhës që do të zhvillohet në Këshillin e Ministrave. E kush nuk do ta pëlqente zëdhënësen e re të Berishës në performancën që i ka sjellë edhe pozicioni i ri i punës?
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi