Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Lewis ‘nuk ka në plan të martohet’

Shko poshtë

Lewis ‘nuk ka në plan të martohet’

Mesazh nga No.i.d prej Wed Jul 14, 2010 10:31 am

Leona Lewis thotë se ajo nuk ka në plan të martohet me të dashurin e saj elektricist, Lou Al-Chamaa.
Këngëtarja, e cila njihet me Al-Chamaa që kur ka qenë tinejxhere, ka thënë se ajo ende nuk ka synime të kurorëzohet.
“Nuk është gjithçka dhe në fund të të gjithave. Por nëse ndjehem se dua të martohem, do të martohem”, ka thënë 24-vjeçarja për revistën New.
Lewis po ashtu thotë se i pëlqen ta mbajë lidhjen e saj sa më private që mundet./
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi