Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Nora Istrafi do martohet

Shko poshtë

Nora Istrafi do martohet

Mesazh nga No.i.d prej Tue Aug 03, 2010 7:18 amNora Istrafi është njëra prej këngëtareve më të njohura në Kosovë.
Ka realizuar shumë hite, ndërkaq vazhdon fejesën e saj maratonike me Robertin, të cilën thotë se është e sigurt që do ta kurorëzojë me martesë.
Nuk e pengojnë shumë thashethemet për jetën e saj private, ndërkaq thotë se ka arritur mjaft për këto vite të karrierës.

avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi