Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Moss dhe Allen në një shou mode

Shko poshtë

Moss dhe Allen në një shou mode

Mesazh nga No.i.d prej Wed Jul 14, 2010 10:37 am

Kate Moss dhe Lily Allen kanë marrë pjesë në debutimin e dizajnerit James Small me koleksionin e meshkujve gjatë Javës së modës në Londër.
Supermodelja dhe këngëtarja ishin në grupin e pjesëmarrësve në Somerset House si pjesë e Javës së modës në Londër, për të mbështetur hapat e parë të dizajnerit me perspektivë.
Moss gjatë spektaklit ishte ulur pranë ish-të dashurit, Jefferson Hack, i cili është babai i vajzës së saj shtatëvjeçare, Lila Grace.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi