Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Nora kërcim seksi me të motrën

Shko poshtë

Nora kërcim seksi me të motrën

Mesazh nga Arjana prej Mon Jul 26, 2010 4:38 pmKa qenë dasma e Tunës ajo që i ka bashkuar të gjithë, dhe ku çdo vajzë apo djalë është munduar të vishet sa më mirë për të ngjarë sa më bukur.
Veçanërisht vajzat, aty ku vëmendja përqendrohet më tepër, kanë menduar që kohë më parë për veshjet e tyre, për të qenë seksi dhe elegante. Kështu ka ndodhur edhe me Norën, e cila në dasmën e Tunës ka qenë e ftuar bashkë me të motrën dhe ka kërcyer e dëfryer pafund.
Motrën e ka pasur një partnere të vërtetë, madje duke u kombinuar edhe në veshje. Ja tek e shohim në këtë foto këngëtaren Nora Istrefi me motrën e saj, teksa paparaci i ka kapur duke kërcyer në një performancë mjaft seksi./
avatar
Arjana
Homie
Homie

Numri i postimeve : 233
PIKE : 437
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 12/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi