Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Genta Ismaili duet më motrën

Shko poshtë

Genta Ismaili duet më motrën

Mesazh nga No.i.d prej Thu Jul 29, 2010 11:07 pmPas disa premtimeve me në fund vjen Genta Ismaili, e cila duket që ka vendosur të sjell jo vetëm një këngë, por edhe një surprizë fantastike për fansat e saj.
Bëhet fjalë për një duet të cilin e ka realizuar së fundmi, ku pritet të ketë në motrën e saj të vogël.
Lidhur më këtë flitet se Flori është tekste shkruesi i këngës së Gentës por ende nuk dihet saktësisht se kur do të publikohet në tregun muzikorë ky prodeksion, I cili ka rritur në maksimum kureshtjen ë fansave të këngëtares.
Për të vërtetuar këtë mund ti shikoni disa foto që qarkullojnë në internet që shfaqen Genta Flori dhe motra e saj Mani.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Genta Ismaili duet më motrën

Mesazh nga lenti prej Fri Jul 30, 2010 11:36 am

ajde perhajr
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi