Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Gaga kundër ligjit të Arizonës

Shko poshtë

Gaga kundër ligjit të Arizonës

Mesazh nga Linddt prej Fri Aug 06, 2010 11:43 pmLady Gaga është kundër ligjit mbi emigracionin të aprovuar në Arizonë dhe u ka bërë thirrje fansave të luftojnë kundër rregullave anti-klandestinë.

Ajo ka shpjeguar se ka hequr dorë nga bojkotimi i shetit: “Disa ditë më parë kam marrë telefonatat e disa këngëtarëve të famshëm që më kërkonin të mos vija këtu për të protestuar kundër ligjit”.

“Duhet protestuar kundër paragjykimit dhe pisllëqeve që futën në shoqërinë tonë”, shtoi ajo.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Gaga kundër ligjit të Arizonës

Mesazh nga lenti prej Sun Aug 15, 2010 2:29 pm

edhe une po luftoj
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Gaga kundër ligjit të Arizonës

Mesazh nga Akili prej Sun Aug 15, 2010 2:32 pm

coolthumb
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Gaga kundër ligjit të Arizonës

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi