Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Kuizi Kush dot behet Milioner!

Shko poshtë

Kuizi Kush dot behet Milioner!

Mesazh nga Akili prej Wed Aug 11, 2010 8:41 am

Ktu bojm pytjen dhe 4opcione

P.sh

Kush e zbuloi Mallterin

1.Skenderbeu.
2.Bill Gates.
3.Barack Obama.
4.George Bush.

kjo ke veq joke

qe njo

1.Kush jon top 5 postuesit n`Deqani-forum

1.Deqani-ks,shooter-ks,rihanna,akili,no.i.d
2.Deqani-ks,lenit,no.i.d,akili,arjana
3.Deqani-ks,Shooter-ks,No.i.d,Akili,Ti-n-a
4.Deqani-ks, <<>>,Donaa,No.i.d,Lenti
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kuizi Kush dot behet Milioner!

Mesazh nga Atdhetarja.us prej Wed Aug 11, 2010 3:59 pm

1.Deqani-ks,shooter-ks,rihanna,akili,no.i.d

qe pytja

kur se shpalli pavarsin usa

1. 3 korrik
2. 2 qeshor
3. 1 maj
4. 4 korrik
avatar
Atdhetarja.us
Antar
Antar

Numri i postimeve : 46
PIKE : 49
Popullariteti Popullariteti : 1
Data e regjistrimit : 11/08/2010
Mosha : 25
Vendbanimi : Kosova

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kuizi Kush dot behet Milioner!

Mesazh nga No.i.d prej Sat Aug 14, 2010 10:18 am

4. 4 korrik

avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kuizi Kush dot behet Milioner!

Mesazh nga No.i.d prej Sat Aug 14, 2010 10:19 am

mbiemri i kengtarit te famshem ismet

1.prishtina
2.gjakova
3.peja
4.deqani
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kuizi Kush dot behet Milioner!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi