Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Nora Istrefi pas spotit, me foto të reja

Shko poshtë

Nora Istrefi pas spotit, me foto të reja

Mesazh nga Linddt prej Wed Aug 18, 2010 12:03 amNora Istrefi pas lansimit të spotit të ri, me grupin simpatik TDS, “Ka je” ka lansuar edhe fotot e saja ma të reja.

Këngëtarja e fejuar që dy tri – vite ende nuk ka paralajmëuar se do të martohet përderisa gjatë ndarjes së çmimeve në video-fest ajo ishte paraqitur e vetme, pa të fejuarin e saj Robert Berisha.

Kënga e Norës është po ashtu njëra prej këngëve të preferuara të shqiptarëve në youtube.com, ndërkaq deri me tani ajo ka kaluar më shumë se 50 klikime.

Ky është “single” i dytë i Norës, pas atij “Dy shokë” në të cilin ajo ishte paraqitur gjysmë e zhveshur, gjë që kishte ngjallë debat në Kosovë.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi