Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

HUMOR

Shko poshtë

HUMOR

Mesazh nga princ of persia prej Mon Jun 28, 2010 10:49 am

Dy shoke:marko pse je kaq i merzitur? si te shkoje dita me femrat ,ndjehesh i arketuar?-cfare femrash thua ti une nuk kam asnje femer?-mos u merzit o burre shoku nuk te len balte mund te argetohemi bashke,pse jemi shoke ?apo jo|VERA
avatar
princ of persia
Homie
Homie

Numri i postimeve : 474
PIKE : 843
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 27/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: HUMOR

Mesazh nga princ of persia prej Mon Jun 28, 2010 10:50 am

2 shoke:njeri pyet tjetrin- ti a flet me gruan kur ben dashuri?
tjetri- varet, po me mori ne telefon i flas
avatar
princ of persia
Homie
Homie

Numri i postimeve : 474
PIKE : 843
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 27/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: HUMOR

Mesazh nga princ of persia prej Mon Jun 28, 2010 10:50 am

Pse gjeli nuk ka duar po ka krahe !!!!!!!!!!!!


se pula nuk ka gjoks
avatar
princ of persia
Homie
Homie

Numri i postimeve : 474
PIKE : 843
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 27/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: HUMOR

Mesazh nga princ of persia prej Mon Jun 28, 2010 10:50 am

nji pule po rrinte dhe gjeli do0nte tja hypte dhe pula menoj
>> po te iki jam pule budallqe
>>po te rri jam pul kurve
>>me mir po bej sikur po pengohem
avatar
princ of persia
Homie
Homie

Numri i postimeve : 474
PIKE : 843
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 27/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: HUMOR

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi