Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Join the forum, it's quick and easy

Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.
Deqani-ks
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kastro Zizo realizon remiksin e hitit “Gjinkalla”

Shko poshtë

Kastro Zizo realizon remiksin e hitit “Gjinkalla” Empty Kastro Zizo realizon remiksin e hitit “Gjinkalla”

Mesazh nga Akili Mon Aug 30, 2010 12:36 pm

Kastro Zizo realizon remiksin e hitit “Gjinkalla” Kastro_zizo-300x257

Muajt e fundit kanë s Sjellë shumë hite ritmike që i shkojnë për shtati motit të nxehtë, pjesa më e madhe e të cilave kanë qenë bashkëpunime.

Shpesh kemi parë edhe bashkëpunime në mes të artistëve nga Kosova dhe atyre nga Shqipëria, dhe kjo po vazhdon edhe më tej.

Ditë më parë këngëtari nga Shqipëria, Kastro Zizo, lansoi edhe remiksin e këngës
“Gjinkalla”, kësaj here në bashkëpunim me këngëtarin nga Kosova, Blero. Këngës “Gjinkalla” i është bërë edhe videoklipi nga produksioni “Pulla” dhe së shpejti pritet të dominojë televizionet muzikore shqiptare.

Kastro në një intervistë për “KosovaPress” po ashtu ka zbuluar se ai është në përfundim të albumit të katërt, ku pritet të ketë edhe shumë bashkëpunime të tjera.
Akili
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi