Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Noizy A.K Kastro-Jete e habitshme

Shko poshtë

Noizy A.K Kastro-Jete e habitshme

Mesazh nga Linddii prej Mon Aug 16, 2010 7:51 pm

4Xref
me nje vend ku nuk di c'ka kerko,
me nje vend ku nuk di se cke bo
me nje vend ku je rrit aty msou
pyte vet ni her dhe pastaj hajt kerkou

A.K
jeta jeme ouu shume e komplikume ni dram e ngatrume shqipe pa perfundume drithijet te djallit kujtojn eren e malit jam si loti qe i rrjedh nanes ne mungesen e djalit tfokusum dicka gjithmon hec drejt bona ktheva gabim dicka perfundoj si tjert disa kan ra per jet disa na lan kan dek disa hesap ne vet e do tjere e marrin tqete jam qai burri i beses i lindum ne KUKES hetoj per faqe tbardh se nuk vuj per cop e bukes e kta tjert hala nuk ma njohin bagazhin shum shpejt t'infektu ski me ngju per kallashin nese esht hera e par qe je tu ni per mu e sigurt ti moj shqipe ke me pas dashni per mu se qata qe me urrejn veq se ma kan inati ata e din ku jam kshu qe t'vijn e t'me kapin

ref4X
me nje vend ku nuk di c'ka kerko,me nje vend ku nuk di se je bo me nje vend ku je rrit aty msou pyte vet ni her dhe pastaj haj kerkou

Noizy

e habitshme kjo jet po shti mendime t'thella si njeri kur pin qe fol drejt nga zemra mundou me per dit ca i per ket ni t'kalume sa kon e ndertume shqipe a kan krejt e shkrume ne na mallkoi zoti gjithmon me pika loti krejt nterr shqipe kurr sna u ndrru moti kush a kon n'kurbet e di pe cka po fla per shqipet jasht atdheut zoti na ka lan per mas pa nan e bab pa vlla e si keshi motra ndrron jete ti s'ke letra me shku nshpi(hee) kush a kan n'kurbet e din dhimjen tem sa her se bjen shi jan lot e nanes teme mos qaj moj nan e bab mos qaj me moter t'vogel se vllai do te kthehet jena krejt me ni sofer kurr nuk e lem pa kthy n'venin tem se t'degjuat ca thash ke ai dhami qe tdhem a
e pres e pres e pres te vij nje fat e pres e pres e pres te vij mangat kjo jet eshte veq nji prov shum e gjat se ti e nderton edhe ti e prish prap
e pres e pres e pres nje fat e pres e pres e pres te vij mangat kjo jet eshte veq nji prov shum e gjat se ti e nderton edhe ti e prish prap

ref 4x
me nje vend ku nuk di c'ka kerko,me nje vend ku nuk di se je bo me nje vend ku je rrit aty msou pyte vet ni her dhe pastaj haj kerkou
avatar
Linddii
Master
Master

Numri i postimeve : 663
PIKE : 811
Popullariteti Popullariteti : 40
Data e regjistrimit : 16/08/2010
Vendbanimi : DeqaN

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Noizy A.K Kastro-Jete e habitshme

Mesazh nga Linddt prej Tue Aug 17, 2010 10:08 pm

flm black se pasna dit per qet kong se e ka noizy flm per info.. zthumbu
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Noizy A.K Kastro-Jete e habitshme

Mesazh nga Linddii prej Tue Aug 17, 2010 10:10 pm

hahahha daq ta uploadoj edhe naj kun per me Download ti e nigo
avatar
Linddii
Master
Master

Numri i postimeve : 663
PIKE : 811
Popullariteti Popullariteti : 40
Data e regjistrimit : 16/08/2010
Vendbanimi : DeqaN

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Noizy A.K Kastro-Jete e habitshme

Mesazh nga Linddt prej Tue Aug 17, 2010 10:14 pm

hehe boss tkom jo jo spot nxerri pun ma shum flm per tekstin shum em pelqej bigok
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Noizy A.K Kastro-Jete e habitshme

Mesazh nga Linddii prej Tue Aug 17, 2010 10:16 pm

avatar
Linddii
Master
Master

Numri i postimeve : 663
PIKE : 811
Popullariteti Popullariteti : 40
Data e regjistrimit : 16/08/2010
Vendbanimi : DeqaN

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Noizy A.K Kastro-Jete e habitshme

Mesazh nga Linddt prej Tue Aug 17, 2010 10:20 pm

thnx black
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Noizy A.K Kastro-Jete e habitshme

Mesazh nga Linddii prej Tue Aug 17, 2010 10:22 pm

Np man huh1
avatar
Linddii
Master
Master

Numri i postimeve : 663
PIKE : 811
Popullariteti Popullariteti : 40
Data e regjistrimit : 16/08/2010
Vendbanimi : DeqaN

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Noizy A.K Kastro-Jete e habitshme

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi