Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Vjen versioni i ri i Google Chrome

Shko poshtë

Vjen versioni i ri i Google Chrome

Mesazh nga No.i.d prej Fri Sep 03, 2010 9:19 pm

Afërsisht dy vjet pas paraqitjes së versionit të parë eksperimental të shfletuesit të vet të internetit, Google ka paraqitur versionin e ri të Google Chrome.

Versioni më i ri i Google Chrome bart shenjën dalluese 6.0.472.53 dhe derisa nuk u ofrohet si përditësim automatik, atë mund ta shkarkoni nga faqet zyrtare të shfletuesit.

Nga risitë që sjell versioni i ri i Chrome veçohen ato që lidhen me stabilitetin dhe sigurinë e vet shfletuesit. Të gjitha ndryshimet në versionin e ri të Chrome mund të shihni në këtë adresë.

Ndryshe, sipas informatave të fundit të analistëve të tregjeve, Google Chrome ka bërë për vete 7.5 për qind të pjesëmarrjes në tregun e shfletuesve të internetit dhe është bërë shfletuesi i tretë në botë sipas popullaritetit.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi