Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Telefononi ne automjet me gjate dhe me me shume kualitet

Shko poshtë

Telefononi ne automjet me gjate dhe me me shume kualitet

Mesazh nga Linddt prej Sun Sep 12, 2010 5:51 pm

Sony Ericsson sot ka paraqitur zmadhuesin për automjet me kohën më të gjatë të bisedës dhe pritjes. Me telefon ai lidhet me anë të Bluetooth, gjersa montohet në pjesën e sipërme para kokës së vozitësit.

HCB-108 është pajisje me dizajn elegant dhe mundësi të shkëlqyera. Atë mund ta bartni shumë lehtë nga njëri automjet në tjetrin, e madje ta përdorni edhe në zyre.

Me një kohë mbresëlënëse të bisedës prej 25 orësh dhe kohë në pritje deri në një muaj, duket se ky zmadhues do të bëhet një gjë shumë e pazëvendësueshme për vozitësit.

Falë sistemit për zvogëlimin e jehonës, mbytjes së zërit dhe përpunim digjital të sinjalit, bisedat tuaja do të janë të qarta sikur të janë duke e bërë nga qetësia e dhomës tuaj.

HCB-108 do të demonstrohet në bashkëpunim me automjetin e ri të prodhuesit Saab në panairin e automjeteve në Paris më 4 tetor, derisa në shitje del pak kohë pas tij.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi