Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Sofia Kopola fiton ‘Luanin e Artë’

Shko poshtë

Sofia Kopola fiton ‘Luanin e Artë’

Mesazh nga Linddt prej Mon Sep 13, 2010 7:27 pmSofia Kopola, ka rrembyer Luanin e Arte ne Festivalin e filmit ne Venecia.
Por cmimet qe u ndane mbreme ne nje ceremoni gala, kane ngjallur polemika, vecanerisht nga media italiane e cila ka vene ne dyshim zgjedhjet e bera nga presidenti i jurise, Kuentin Tarantino
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi