Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Dorina Leka vazhdon garën

Shko poshtë

Dorina Leka vazhdon garën

Mesazh nga viola prej Sun Oct 03, 2010 10:11 amMe zërin e mrekullueshëm, energjinë dhe personalitetin e fortë
vajza shqiptare ia del mbanë dhe bind jurinë dhe publikun për të kaluar
një natë tjetër eliminimi dhe të vazhdojë garën në reality show italian X
Factor.Spektakli transmetohet çdo të marte në mbrëmje
në Rai Due. Me një kapele prej cilindri të zezë në kokë dhe me një yll
të zi të pikturuar në sy, Dorina këndoi “The Best” të Tina Turner.
Mbrëmë ajo ishte konkurrentja më bindëse për jurinë duke marrë
vlerësimin pozitiv por dhe duartrokitjet e publikut.Dorina
bashkë me nëntë konkurrentë vazhdon garën për të fituar 300 mijë euro
dhe një kontratë me shtëpinë diskografike më të madhe në botë. Mbrëmë në
spektakël ishte e pranishme dhe këngëtarja me origjinë shqiptare Ana
Oksa për të promovuar diskun e sapo hedhur në treg. /BW/
avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi